Orkiestra Rozrywkowa The Engineers Band

The Engineers Band
Forum   Polski English Español DeutschAgnieszka Szczebiot

znana też jako Łania (bo śliczne to dziewczę, zgrabne i płochliwe)


Urodzona 29.04.1983 r. rodowita Warszawianka. Muzyka jest jej życiową pasją już od 4 roku życia! I na przekór Verdim, Piavem i Wergiliuszom nic się tu nie zmienia. Nie dość, że stała, to jeszcze sumienna. I tak, w latach 1990-1998 zgłębiała tajniki muzyki i muzykowania w Państwowej Szkole Muzycznej I st. im. Grażyny Bacewicz w Warszawie, a następnie do 2003 roku w Państwowej Szkole Muzycznej II st. im. Fr. Chopina w Warszawie.

Obecnie szlify magistersko-inżynierskie zdobywa na wydziale Marketingu i Zarządzania Politechniki Warszawskiej.
Realizuje się też zawodowo w Banku BPH S.A., gdzie zajmuje się badaniami jakościowymi, stojąc uparcie na straży jakości obsługi klienta.

Do zespołu wdarła się przebojem w maju 2006 roku, budząc duże zainteresowanie i zadowolenie męskiego grona Engineersów. Od tego czasu dała się poznać jako dobry muzyk i organizator. Nieocenione przysługi oddała jako główny organizator słynnego już na Podlasiu Zgrupowania u Harnasia. Tam jako pierwsza kobieta na świecie udowodniła, że można świetnie grać w siatkówkę w szpilkach i mini spódniczce na żwirowej drodze. W tej chwili przygotowywany jest wniosek do PZPS o wprowadzenie nowej kategorii rozgrywek piłki siatkowej. Nasi informatorzy z PZPN twierdzą, że zarząd rozważa zaproszenie Agnieszki do testów piłki nożnej kobiet na wysokich obcasach.

W wolnym czasie, obok muzykowania, sięga po dobrą książkę, wskakuje na rower lub spaceruje po górach. Szczególne upodobanie ma w tureckich krajobrazach. Docenia kucharzy... szczególnie tych specjalizujących się w kuchni włoskiej, japońskiej czy meksykańskiej. Słowem... paluszki lizać :)