Orkiestra Rozrywkowa The Engineers Band

The Engineers Band
Forum   Polski English Español Deutsch

Występ konkursowy na 47 Studenckim Festiwalu Piosenki w Krakowie. Solistka: Karolina JankowskaKarolina Jankowska z towarzyszeniem muzyków z The Engineers Band zaprezentowała własną kompozycję do tekstu Ernesta Brylla "Nawet Ci co nie chcą jednak ulatują" oraz piosenki "Dzieci Hioba" (sł.: Jacek Kaczmarski, muz.: Zbigniew Łapiński) i "Nieobecni" (sł.: Jonasz Kofta, muz.: Janusz Strobel).

Udział The Engineers Band w Festiwalu nie byłby możliwy bez wsparcia i zaangażowania Fundacji Bielecki Art. Z tego miejsca bardzo dziękujemy samemu fundatorowi, kompozytorowi Januszowi Bieleckiemu, za osobiste zaangażowanie w nasz projekt. Wsparło nas także Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Warszawskiej.


Fundacja Bielecki Art

Fundacja, założona przez Janusza Bieleckiego - kompozytora i pianistę – angażuje się nie tylko we wspieranie utalentowanych, młodych artystów, ale również realizuje wielkie projekty artystyczne, takie jak tegoroczna symfoniczna edycja „Grechuta Festival Kraków 2011”.

Fundacja Bielecki Art – wypełniając cele statutowe – zrealizowała dotychczas szereg artystycznych Projektów z różnych obszarów sztuki, stała się propagatorem muzyki współczesnej, zorganizowała liczne trasy koncertowe i festiwale.

Nieustanne poszerzanie spektrum i skali realizowanych Projektów, stawia Fundację Bielecki Art w rzędzie najefektywniej działających organizacji „non-profit”, propagujących idee „kultury wysokiej”.