Orkiestra Rozrywkowa The Engineers Band

Forum   Polski English Español DeutschKamil Zieliński

Don Camillo


Świat wzbogacił się o jego skromną osobę pewnego pięknego letniego dnia w Bydgoszczy. Tam się wychował, poznał życie
i życie poznało go - bywało różnie, gdy wymykał się spod czujnych oczu swoich kochanych rodziców. Jako głodny wrażeń nastolatek przyjechał do Warszawy, gdzie skończył studia inżynierskie Computer Science w PW, a następnie obronił pracę magisterską
z Zarządzania w UW.

Jako młodzik dzielnie pracował w MTV, gdzie między gwiazdami obydwu stron obiektywu zbierał doświadczenie niezbędne do podboju świata. Teraz podbija świat wdrażając rozwiązania Business Intelligence. Poza tym jest freelance webdesignerem/grafikiem i tworzy z tego tytułu różne fajne rzeczy, takie jak Serwis miłośników trąbki Trumpeters.pl, bądź niedaleko szukając stronę naszego zespołu. ;)

Gra na trąbce. Czarnej trąbce o imieniu Veronica. Hobbystycznie. Zaczął późno, bo w szkole średniej,
a dokładnie w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Zespołu Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy. Po pierwszym dmuchnięciu zainteresował się tematem, szybko w niego wsiąkł po usłyszeniu Sandovala oraz Fergusona i... tak rozbudzona pasja trwa do dziś.

Do zespołu dołączył szybko po jego powstaniu i równie szybko znalazł w nim swoją przestrzeń. Pierwszym tego wyrazem było zaprojektowanie logo, które z powodzeniem
i aprobatą oglądających funkcjonuje do dziś. Wspomina burzliwe sprawy organizacyjne nowej jednostki: wieczory spędzone na angażujących pracach wykończeniowych siedziby oraz zebrania przy milionach pomysłów. Został v-ce prezesem pierwszego Zarządu zespołu, aby następnie objąć prezesurę i poprowadzić grupę w sezonie 2011/2012 oraz 2012/2013. Ceni życie zespołu, ludzi którzy go tworzą, szanse które dostaje i rozwój, który mu towarzyszy od samego początku. Uważa, że The Engineers Band jest wspaniałym katalizatorem muzycznej pasji, towarzyskiej interakcji i aktywnego rozwoju osobistego. Pięknym owocem zespołowej historii Kamila jest szczęśliwe małżeństwo z wiolonczelistką Magdaleną... :)